BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

aš perbėgau akimis per savo gyvenimą iš viršaus ir supratau. po velniais, man rimtai buvo prasidėjus šizofrenija, nejuokauju. turėjau tiek streso, įtampos, iki vėmimo, vėliau tie priepoliai, kaip pusia nakties pradusindavo, kasdien išgerdavau beveik po buteliuką raminamųjų, kartais daugiau. gėriau kaip kiaulė. prie ko tai daugiau galėjo privest? o aš tikėjau, kad su manim kiti pasauliai šneka… jėga.
ir dar dėjaus tokia protinga, viską suprantančia, man prieš save gėda. nors imčiau ir paskęsčiau savo grafomanijoj, savo mele, savo egoizme.
o dabar aš vėl skęstu… ir jokios čia meilės.


Rodyk draugams

Komentarai (4)

  1. Sea:

    Pabandyk išsiaiškinti kodėl tai vykst. Kokios to priežastys

  2. slime:

    to priežastis yra labai sena. aš perėjau į mokyklą kur labai sunku mokytis, mane tėvai spaudė dėl pažymių, pati jaučiaus vidutiniokė (pirmą kart gyvenime) ir dar tas paaugliškas perijodas. išeidavau iš pamokų prisdengdama migrena (rimtai, nesveikai galvą skaudėdavo) ir nuėjus į senamiestį su 'draugais' prisigerdavau, arba su draugu, kuriam panaši situacija išeidavom iš pamokų ir rukydavvom iki pykinimo. niekam nerūpi ir niekam nenori ir niekas nenori rūpintis kaip jaučiuosi arba jausdavausi. tik tas draugas. visi mano, kad aš labai stipri ir tik šiaip išsidirbinėju. arba išvis apie tai nežino.

  3. Monika:

    Kokia šizofrenija? PMS gal greičiau?

Rašyti komentarą